Jeruzalem Ormož SAT d.o.o.
Kerenčičev trg 8, 2270 Ormož


Direktor/živinoreja

Plohl Marko
051-650-886
marko.plohl@satormoz.si;

Vodja poljedelstva

Puklavec Franc
031-447-559
franc.puklavec@satormoz.si;

Vodja hmeljarstva in zelenjadarstva

Vajda Nikola
031-403-417
nikola.vajda@satormoz.si;

Vodja kooperacije

Krabonja Primož
041-280-430
primoz.krabonja@satormoz.si

Nepremičninska agencija/pravne zadeve

Kreč Klavdija
031-388-122
klavdija.krec@satormoz.si;

Tehnični referent

Mlinarič Marjan
041-598-753
marjan.mlinaric@satormoz.si;

Računovodstvo

Reberc Milena
+386 (0)2/7416-456
milena.reberc@satormoz.si

Plavec Tatjana
+386 (0)2/7416-462
tatjana.plavec@satormoz.si;

AVTOCENTER ORMOŽ d.o.o.

Direktor AVTOCENTER ORMOŽ

Bratuša Jernej
031-302-671
jernej.bratusa.acormoz@dealer.renault.si

Vodja servisa AVTOCENTER ORMOŽ

Kocjan Bojan
051-331-222
bojan.kocjan.acormoz@dealer.renault.si;

Prodaja osebnih vozil

Munda Janko
051-248-480
janko.munda.acormoz@dealer.renault.si;

Prodaja kmetijske mehanizacije

Munda Milan
051-302-910
milan.munda.acormoz@dealer.renault.si;

Tehnični pregledi

Ozmec Franc
02/741-64-17
vodja.acormoz@tehnicnipregledi.si

Računovodstvo

Podplatnik Ivanka
+386 (0)2 741 64 42
ivanka.podplatnik@satormoz.si

Jeruzalem SAT Oljarna in
mešalnica Središče d.o.o

Direktorica

Krabonja Sonja
051-316-326
sk@oljarna-sredisce.si;

Komercialist-prodaja krmnih mešanic in surovin

Kranjc Branko
041-840-371
mesalnica.sredisce@siol.net;

Ogledi in degustacije

Čurin Katja
051-439-049
info@oljarna-sredisce.si;

Proizvodnja olja in svetovanje

Ozmec Romana
070-711-409
oljarna@oljarna-sredisce.si

Proizvodnja krmnih mešanic

Zadravec Branko
051-316-324
mesalnica.sredisce@siol.net